Urszula Skawińska-Czyżowicz

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, stypendystka programu Erasmus na Uniwersytecie Londyńskim. Ukończyła studia podyplomowe z Psychologii Klinicznej na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Obecnie kończy atestowane, czteroletnie szkolenie w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT EDU w Warszawie, które spełnia wymogi certyfikacyjne Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyła również szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży.

Od 2014r. pracuje w Oddziale Psychiatrycznym Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza oraz w Przyklinicznej Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych. Od 2018r. asystent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UMK.

Doświadczenie psychoterapeutyczne zdobywała podczas staży w III Klinice Psychiatrycznej Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oraz w Oddziale Zaburzeń Lękowych i Afektywnych Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy. Członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pomaga osobom doświadczającym depresji, lęku, obniżonej samooceny, zmagającymi się z trudnymi sytuacjami życiowymi i kryzysami, mającym trudności w relacjach z innymi, pacjentom po doświadczeniu traumy, żałoby lub psychozy. Swoją pracę poddaje superwizji. Zajmuje się również diagnostyką psychologiczną.

Zajmuję się:

Przyjmuje czwartki 16.15 - 21.00
Urszula Skawińska-Czyżowicz Psycholog, psychoterapeuta

Używamy plików cookies.Rozumiem Więcej informacji »