Skip to main content

Bydgoszcz Jagiellońska 109/64

Rejestracja

poniedziałek – piątek 18.00 – 21.00

ico tel605 857 771

Bydgoszcz Jagiellońska 109/64

Rejestracja

poniedziałek – piątek 18.00 – 21.00

ico tel605 857 771

Psychoterapeuta

Nasz wykwalifikowany zespół psychiatrów kompleksowo pomaga pacjentom zmagającym się z takimi chorobami, jak depresja, zaburzenia lękowe, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, zespół natręctw, bulimia, anoreksja, otępienie, zaburzenia zachowania i osobowości.

Zespół psychoterapeutów Centrum Psyche

zespol justyna skonieczna pryl
psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, pedagog

Justyna Skonieczna-Pryl

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w placówkach oświatowych, poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz w służbie ...

Justyna Skonieczna-Pryl – psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, pedagog.

Doskonaląc umiejętności zawodowe uczestniczy w różnych formach szkoleniowych i warsztatowych (m.in. dotyczące pracy psychoterapeutycznej z pacjentem indywidualnym oraz pracy z grupą). Systematycznie superwizuje pracę psychoterapeutyczną.

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w placówkach oświatowych, poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz w służbie zdrowia. Obecnie pracuje w placówkach oświatowych, prowadzi własną praktykę.

Przynależy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej.

Zajmuje się:

  • psychoterapia indywidualna dzieci, młodzieży i dorosłych (depresja, lęk, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia zachowania, ADHD, Zespół Aspergera, trudności w kryzysie, obniżona samoocena,  trudności w relacjach)
  • diagnoza psychologiczna
  • konsultacje psychologiczne

Przyjmuje:

  • poniedziałek 14.00-20.00
monika mazur
psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji

Monika Mazur

Posiada doświadczenie zawodowe w pracy klinicznej z dziećmi i dorosłymi, interwencji psychologicznej...

Ukończyła studia magisterskie na Akademii Bydgoskiej (kierunek psychologia), 3 – letnie szkolenie z psychoterapii systemowej (Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu) – obecnie w trakcie procesu certyfikacji. Ukończyła między innymi szkolenie z dialogu motywacyjnego, z podstaw  psychoterapii krótkoterminowej w nurcie ericksonowskim, terapii schematów oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (m. in. warsztat terapii dla dzieci i młodzieży „Kids Skills” oraz szkolenie z prowadzenia warsztatów dla rodziców „Jestem z Ciebie dumny”). Uczestniczyła w wielu szkoleniach i formach doskonalenia zawodowego z zakresu diagnozy psychologicznej. Ma uprawnienia do prowadzenia mediacji.

Posiada doświadczenie zawodowe w pracy klinicznej z dziećmi i dorosłymi, interwencji psychologicznej, oddziaływaniach psychologicznych w jednostkach penitencjarnych, mediacjach rodzinnych, diagnostyce psychologicznej w różnych kontekstach psychologicznych (diagnoza niedostosowania społecznego, diagnoza rodzinna, diagnoza osobowości, funkcji poznawczych, intelektu). Obecnie pracuje w obszarze diagnozy psychologicznej, współprowadzi psychoterapię małżeństw i par.

malgorzata myslinska
psycholog, certyfikowany psychoterapeuta i doradca systemowy

Małgorzata Myślińska

Wykładała psychologię w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Aktualnie pracuje z dziećmi, jak również osobami dorosłymi, zajmując się diagnozą, terapią oraz poradnictwem rodzinnym...

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy (kierunek psychologia), kwalifikacyjny kurs pedagogiczny oraz szkolenie z zakresu psychoterapii w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej w Poznaniu. Uczestniczyła w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego w obszarze pacy z dziećmi i osobami dorosłymi (m.in. dialog motywujący, mediacje, warsztaty „Kids Skills” oraz „Jestem z Ciebie dumny”, poznawczo-behawioralny Trening Zastępowania Agresji). Przez wiele lat prowadziła grupy wsparcia oraz spotkania psychoedukacyjne dla osób cierpiących na zaburzenia psychiczne. Wykładała psychologię w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Aktualnie pracuje z dziećmi, jak również osobami dorosłymi, zajmując się diagnozą, terapią oraz poradnictwem rodzinnym.

Współprowadzi psychoterapię par i małżeństw