Superwizja grupowa

Oferta dla psychoterapeutów w trakcie szkolenia (po II roku) oraz osób, które ukończyły szkołę psychoterapii i przygotowujących się do egzaminu certyfikacyjnego w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Superwizja procesów w psychoterapii indywidualnej, małżeńskiej/pary, rodzinnej i grupowej.

Grupa 4/5 osobowa, czas trwania 4 godziny superwizyjne; miejsce: Centrum Psychiatrii i Psychoterapii „Psyche”, Bydgoszcz, ul. Jagiellońska 109/64; terminy: każda II sobota miesiąca, 8.30-11.30 koszt dla superwizanta: 180 zł; superwizja indywidualna: 2 godz. koszt 200 zł;

Uczestnicy otrzymują zaświadczenia honorowane w procedurze certyfikacyjnej przez Sekcje Naukowe Psychoterapii i Terapii Rodzin, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Superwizor

Jacek Maślankowski, superwizor-aplikant i certyfikowany psychoterapeuta rekomendowany przez Sekcje Naukowe Psychoterapii i Terapii Rodzin w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Pracuje: Klinika Psychiatrii w Bydgoszczy, Oddział Zaburzeń Lękowych (psychoterapeuta indywidualny i grupowy oraz opiekun merytoryczny psychoterapeutów odbywających staże w ramach procedur certyfikacyjnych), Centrum Medyczne Gizińscy, Oddział Psychiatryczny.

Używamy plików cookies.Rozumiem Więcej informacji »